Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği

Ev temizliği işlemlerinde kalite arayanlar için öze hizmet desteği sağlayan Beylikdüzü ev temizliğifirmamız aradığınızdan çok daha fazlasını hizmetinize sunuyor. Uzman ekip ve profesyonel temizlik ekipmanları ile ev temizliği yapan firmamız bünyesinde özel alanların temizliği için de özel materyaller bulunuyor. Çalışma saatleri olarak müşterilerimizin isteklerine uygun saatlerde ve günlerde temizlik yapan firmamız kapsamlı temizlik işlemleri ile evinizi yeni bir görünüme kavuşturuyor.

Ev Temizliği Hizmetimizin Kapsamı

Evinizi baştan sona temizleyen ve her köşesi için ayrı işlemler uygulayan temizlik ekibimiz, Beylikdüzü ev temizliği şirketleri arasında size detaylı hizmet veren özelliği ile öne çıkıyor. Çeşitli nedenlerle ev temizliğinize zaman ayıramıyorsanız ya da ev temizliği sizin için zorlayıcı bir işse bu noktada firmamızın çağrı merkezini arayarak ev temizliği isteğinizi bildirmeniz ve adresinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz hızlı şekilde adresinize gelerek temizlik işlemi hakkında detaylı görüşme sonrası programı belirleyerek temizlik işlemlerine başlayacaktır. Eğitimi olan ve alanında tecrübe sahibi olan temizlik personelimiz program çerçevesinde temizlik işlemleri uygulamaktadır. Ev temizliği programını 3 aşama halinde gerçekleştiren ekibimiz evinizin temizlik işlerini öncelikle 3 gruba ayırarak aşama aşama temizlik işlemi uygularlar.

1. Aşama Ev Temizliği

Beylikdüzü ev temizliği şirketi olarak temizlik işlemine başlamadan önce öncelikle onay formu sözleşmesi imzalanır. Bu form ile tarafların anlaşması sağlanarak yapılacak olan temizlik hizmetinin boyutları kapsamı, amacı, süresi ve ücreti gibi detaylar üzerinde görüşülerek kayıt altına alınır. Bu işlemden sonra ev temizliğinin ikinci aşamasına geçilir.

2. Aşama Ev Temizliği

Beylikdüzü ev temizliği firması olarak 2. ev temizliği aşamasında fiili olarak işlem başlar. Personel temizlik kıyafetlerini ve galoşlarını giyerler, iş için kullanılan özel terliklerini giyerek temizliğe hazır hale gelirler. Ev temizliği yaptıracak müşteri ekibe gerekli uyarılarda bulunur. Bu aşamada gerekli notlar alınır. Mutfak, banyo, yatak odası ve salon gibi alanlarda dikkat edilmesi gereken özel durumlar ve hassasiyet içeren durumlar tespit edilerek önceden tedbir alınır. Bu aşamada son olarak temizlik malzemelerinin hazırlığı yapılır ve ev temizliğine tam olarak hazır hale gelinir.

3. Aşama Ev Temizliği

Bu aşama ile ekip evi bölgelere göre temizliğe başlar. Öncelikle cam temizliği yapılır. Cam temizliği yapılırken güvenlik önlemleri alınarak işlem yapılır. Pencerenin denizlik kısmı ile camın iç ve dış kısımları ayrı ayrı temizlenir. Hassas çalışma prensibi ve uzman ekibi ile Beylikdüzü ev temizliği firmalarıarayışınıza çözüm olan firmamız mutfak temizliği ile bayanların en zorlandıkları temizlik alanlarından biri olan mutfağı pırıl pırıl yapıyor. Bone ve eldiven kullanılarak yapılan mutfak temizliği, müşterinin isteği olan kimyasal ya da özel yağ sökücüler kullanılarak fayanslar, mutfak dolapları, mutfak kapısı ve mutfak tezgâhı silinir. Mutfakta detaylı temizlik yapan ekibimiz dolapların iç kısımlarını musluk bölgesini ve mutfakta kullanılan sabit eşyaların da temizliğini yapar.

Beylikdüzü temizlik firmamız banyo temizliği için de öze yöntemler kullanan firmamız banyoda en rahatsız edici kiri alan olan ders araları özel sökücülerle temizlenir. Küvet ve duş temizliği ile de banyonuzdaki özel alanlarda pırıl pırıl hale getirilir. Duşa kabin bölümündeki kireçli alanlar ve musluk başları da özenle kireçlerden arındırılır. Evinizin temizliğinde son aşama olan duvar temizliği ve genel eşya temizliği ile temizlik işlemi sonlandırılır. Halı ve koltuk temizliği ile en sık kullandığınız eşyaların temizliğini yaptıktan sonra ev temizliğinin son aşaması olarak duvar temizliği işlemi yapılır. İsteğinize göre her odanın ya da belirli bir odanın duvar temizliği de yapılarak evinizde hijyen içinde yaşayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara