Beylikdüzü Koltuk Yıkama

Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Evimizde en çok kullanılan eşyalardan biri olan koltuklarınız sık sık kirlenmektedir. Koltuklarda oluşan lekelerin temizlenmesi için ev ortamında kullanılan bazı yöntemler vardır. Bu yöntemleri uygularken koltuğun zarar görmemesi için koltuğun kumaşına uygun yöntemlerin ve temizleyicilerin kullanması gerekmektedir.

Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır? Leke çıkarma aşamasındaki hatalı uygulamalar koltuğunuza zarar vererek görüntüsünü bozar ve kullanım ömrünü azaltır. Bu yüzden koltuklarda oluşan lekeler için en uygun yöntem araştırmalı gerekirse koltuk yıkama işi yapan profesyonel ekiplerden yardım alınmalıdır.

Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?
Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Evde Koltuk Temizleme Yöntemleri 

Beylikdüzü Temizlik Ev ortamındaki imkanlarla koltuklarınızdaki lekelerin çıkarılabilmesi ve koltuk yıkama işleriniz için uygulanabilecek bir kaç yöntem vardır.

Bu yöntemleri uygularken koltuğunuzun kumaşının hassasiyetine ve özelliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Uygun temizleyici, temizlik bezi ve kullanılan suyun ısısı gibi hususlara dikkat edilmelidir.

Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır? Çay, kahve, meyve suyu gibi lekeleri koltuğun kumaşına yakın özellikte bir bezle sabunlu ve ılık su ile silmek gerekir. Sabunu direk lekenin üzerine sürmeden köpürterek kullanılması gerekmektedir. Sert uygulamadan uzak durmak yumuşak hareketlerle temizlenme işlemi yapılmalıdır.

Kurumuş lekeler için asla kazıma ya da fırça ile bastırarak temizleme yöntemlerinde uzak durmalısınız. Kurumuş lekeleri temizlemek için önce leke üzerindeki kırıntılar temizlenmeli sonra ılık su, sabun ve yumuşak bir bez kullanılarak lekeye işlem yapılmalıdır.

Koltuklardaki Çıkmayan Lekeler İçin Ne Yapılmalı?

Koltuklardaki Lekeler Nasıl Çıkartılır? Koltuklarınızda oluşan ağır lekeler için ev ortamında uygulanabilecek yöntemler yetersiz kalacaktır.  Çıkmayan lekelere ağır deterjanlar kullanarak hem sağlığınızı tehlikeye sokarsınız hem de koltuklarınıza zarar vererek kullanım ömrünü azaltırsınız. Hatta yanlış uygulamalar koltuğunuza ciddi zararlar vererek, görüntüsünü bozar ve kullanılamaz hale getirebilir. Bu da maddi kayıplara sebep olarak canınızı sıkabilir. Yani inatçı lekeler yorucu ve sıkıcı uygulamalara rağmen size istediğiniz sonucu vermeyecektir.

Ev ortamında koltuğunuz için en uygun temizleme ortamı oluşturmanız mümkün olmayabilir.  Bu noktada koltuk yıkamaişi yapan firmadan yardım almanız doğru olacaktır.

Parlayan Temizlik  Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda oluşan inatçı lekeler için sert uygulamalar ve zararlı deterjan uygulamak yerine profesyonel bir firmadan yardım almalısınız. Güvenilir ve tecrübeli bir firmaya teslim ettiğiniz koltuklarınızda her türlü leke çıkarılabilir ve koltuklarınız deforme olmaz.

Parlayan Temizlik  koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızda oluşan inatçı lekelere en uygun temizleme yöntemlerini uygulayarak işlem yapmaktayız.

Modern tesisimizde her türlü kumaş yapısına uygun temizleme yöntemleri uygulanabilmektedir. Firmamızda öncelikle kumaşınınız yapısı tespit edilir. Sonrasında kumaş yapınıza uygun temizleme yöntemi belirlenir. Teknolojik makinelerimiz, doğa dostu doğal solüsyonlarımızla lekelerinize işlem yapılır. İşlem sırasında koltuğunuza en uygun ısı uygulanarak koltuğunuzun zarar görmesinin de önüne geçilmiş olur.

koltuk yıkamafirmasında uzman kadromuz ve her türlü ekipmanımızla koltuklarınızı lekelerinden arındırıyor ve hiç bir zarar vermeden sizlere teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve en iyi sonuç prensibiyle çalışan koltuk yıkama firmamıza sizleri de bekliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara