Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

 Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği  hizmetleri ile sizlere temizliği ve hijyeni sunuyoruz. Normal şartlar altında silinmesi son derece zor ve tehlikeli olan binaların, dış cephe cam temizliğinde profesyonel yöntemlerimizle, kolayca hizmet sunmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Güvenlik

Binaların, özellikle yüksek ve dış camlarına erişilmesinin oldukça zor olduğu yerlerin camlarını silmek oldukça tehlikeli olabiliyor. Çünkü yüksekte çalışmak, zor bir iştir. Üstelik bu işin püf noktalarını bilmek gerekmektedir. Bunlar bilinmeden yapılan bir temizlik, gerektiği gibi olmaz ve çalışan kişilerin can güvenliğini tehlikeye atar.

Beylikdüzü dış cephe temizliği  arayışlarınızda sizlere pratik ve kaliteli hizmeti ilke edinen firmamız, dış cephe cam temizliğinde, profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla çalışmaktadır. Binaların yüksekliğine göre gerektiği durumlarda vinç, asma sepet vinç, örümcek vinç veya teleskopik uzatma gibi unsurlar kullanmaktayız. Bu araçlar özellikle plaza ve residance gibi çok yüksek katlı binalarda, yoğun bir güvenlik önlemi teşkil etmektedir. Bilindiği üzere bu tür binalar arasında kat sayısı 20’den fazla olan binalar vardır. Bu yükseklikte araçsız cam silmek, mümkün değildir. Her yıl bu tür işlerde yapılan hatalar yüzünden, pek çok kişi kaza geçirmekte ve hatta hayatını kaybetmektedir.

Eğitimli Personel ile Yüksek İş Kalitesi

Dış cephe cam silme işinde çalışan personelimiz, A sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahiptir. Yüksekte çalışmak sadece dengeyi sağlamak ve yüksekliğe alışkın olmakla ilgili değildir. Bu işin belli püf noktaları vardır. Personelimiz, A sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip olabilmek için bir eğitime tabi tutulur. Onlara bu eğitimde, yüksekte çalışmak hakkında her türlü bilgi verilir. Yani, ekibimiz işinin ehlidir. Kendisini güvende tutarken, sizlere sunduğu hizmet ile mükemmelliği yakalamayı hedeflemektedir.

           Beylikdüzü dış cephe cam temizliği şirketi olarak kullandığımız vinç gibi araçlarda cam silen personelimiz, güvenlik bantları ile korunmaktadır. Herhangi bir çarpma veya denge kaybetme durumunda bu bantlar sayesinde güvende kalması planlanır. Ayrıca kullanılan vinçlerin bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Bu araçların güvenlik sertifikaları bulunmakta olup, güncel teknolojiyi takip eden araçlardır.

 Beylikdüzü dış cephe temizliği

Beylikdüzü dış cephe temizliği Binaların dışında sürekli rüzgar, toz, yağmur, kar gibi şartlara maruz kalan camların temizliği önemlidir. Bu temizlik sırasında cama zarar verecek maddeler ve ağır kimyasallar kullanılması, bir süre sonra camların çizilmesine netliğini kaybetmesine sebep olacaktır. Özellikle büyük binalarda ve plazalarda camların tamamen yenilenmesi, hayli masraflı bir iştir. Bu sebeple camların temizliği sırasında özenli davranmak gerekmektedir.

           Beylikdüzü dış cephe cam temizliği firmaları arayışlarınızda size hizmet sunan şirketimiz, camlara zarar vermeyecek olan, hassas solüsyonlar ile temizlik sağlamaktadır. Bu solüsyonların bir diğer özelliği, camların kolayca kirlenmesine engel olmasıdır. Ayrıca sert hava koşullarında camların çizilmesini ve yıpranmasını da engelleyecek biçimde bir içeriğe sahiptir. Cam temizliğinde sadece deterjanlar değil, kullanılan temizlik bezleri de önemli bir etkendir. Her bezle cam silmek, doğru bir iş değildir.Beylikdüzü dış cephe temizliği  Bunun için suyu çeken özel cam temizleme bezlerinden yararlanmak gerekmektedir. Bu bezler sayesinde, cam silme işlemi sırasında ortaya lekeli bir görünüm çıkmaz ve camlar pırıl pırıl olur. Ekibimiz, her zaman doğru malzemelerle hizmet sunmaktadır.

 Tam Teşekküllü Hizmet

Firmamız tarafından size sunulan cam temizliği hizmetinde kullanılacak olan bütün malzeme, ekibimiz tarafından temin edilmektedir. Bu donanımlı hizmet ile güvenli ve hijyenik bir temizliğe kavuşmak isterseniz, bizi aramanız yeterli olacaktır. Beylikdüzü dış cephe cam temizliği firması bir telefonunuzla profesyonel ekibi ile birlikte anında hizmetinizde olacaktır.Firmamız beylikdüzü temizlik şirketi parlayan temizlik dış cephe cam temizliğini üstün kimyasallar ve kendi vinç eipmanları ile yapmaktadır.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği
Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara