Beylikdüzü Plaza Cam Temizlik Firması

Plaza cam temizliği firmalar için önem verilmesi gereken bir konudur. Etkili bir temizlik ile iş yerinizin görünümünü iyileştirebilir ve potansiyel müşterileri yakalayabilirsiniz. Bu konuda Beylikdüzü temizlik firmaları arasında en iddialı firma olduğumuzu iddia ediyoruz.

Plaza Cam Temizliği

Evlerin dış cephesinde dikkatleri üzerine en çok çeken cam temizliği olduğu gibi plaza gibi büyük binalarda da cam temizliği dikkati çeken bir unsurdur. Binanın dış cephesinin mimarisi ne kadar başarılı ve göz alıcı olursa olsun temizlenmemiş camlar bu görüntüyü bozacaktır. Zira insanlara ilk izlenimi verecek bu unsur firmalar için potansiyel müşterileri yakalamanın bir yoludur.

İş yerlerinin cam temizliği çoğu zaman aksatılsa da doğru olan bu işleme öncelik verilmesi olmalıdır. Özellikle plaza gibi dış cephesi tamamen cam ile kaplı olan binalarda aksatılan cam temizliği can sıkıcı sonuçlara yol açabilir. Bunu önlemek pek çok firma dış cephe temizliği konusunda uzman bir temizlik şirketinden yardım almalıdır.

Plaza Cam Temizliği Neden Tercih Edilmelidir?

Bakıldığında pırıl pırıl bir görüntü veren yüksek plazaların cam temizliği görünenden daha meşakkatli ve profesyonellik gerektiren bir iştir. En az iç alan temizliği kadar öneme sahip dış alan temizliğinde profesyonel bir ekip ile çalışmak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Bulunduğunuz plazanın dış cephesinin göz alıcı bir hijyene sahip olması ile firmanızın kimliğine estetik bir bakış açısı kazandırmış olursunuz. Hijyen ve görsel bütünlüğün yarattığı etkili sonuçlar için uzun zamandır sizler için çalışmaktayız. 

Profesyonel Cam Temizliği Nasıl Olmalı?

Profesyonel bir cam temizliği için ilk adım bir keşif heyetinin temizlik yapılacak binaya gönderilmesidir. Bu keşif heyeti temizliği yapılacak binayı tanır. Bu keşif süreci temizliğin profesyonel ve eksiksiz bir şekilde yürütülmesi için oldukça önem taşır. Temizlik sırasında hiçbir detay atlanmamalı, etkili temizlik için acele edilmemelidir. Aynı zamanda doğru cam temizliği yukarıdan aşağıya doğru yapılmalıdır. Müşteri odaklı yapımızla binanızın temizliğini uygularken dış cepheye zarar vermemeye özen gösteriyor, camlarınızın çizilmemesine dikkat ediyoruz. Ayrıca firmanızın temizliğinde kullanacağımız aparatları düzenli olarak kontrolden geçiriyor ve sizler için en uygun hale getiriyoruz.

Profesyonel Olmayan Temizliğin İp Uçları

Etkili bir hizmet için markası belirsiz ve maliyetsiz olduğu için tercih edilen kimyasallar zaman içinde binanızın dış cephesine kalıcı hasarlar verebilir. Bu nedenle hizmet alacağınız firmada kullanılan temizlik malzemelerinin a sınıfı kalitede olduğundan emin olmalısınız. Temizlik firması tercihinize bütçe dostu ve kalite güvenceli hizmetimizle ışık tutuyoruz. Kullandığımız ekipmanlarda daima kalite standartlarına önem veriyor ve hizmet politikamızda müşteri odaklılığı ön planda tutuyoruz.

İş Hakkında Genel Bilgiler

Yapılan işin sorunsuz olması adına firma ile anlaşma yapılmasının ardından gönderilen keşif heyeti yapılacak iş için bir rapor oluşturur. Bu rapor temizlik firmasına sunulur ve dış cephe cam temizliği sırasında kullanılacak ekipmanlar ayarlanır. Bu ekipmanlar vinç, sepet ve platform gibi ekipmanlardır. İşin yapılmasını doğrudan etkileyecek bir etken de hava durumudur. Çok rüzgârlı havalar işin yapılmasını engellerken yağmurlu havalar da en az fırtınalı havalar kadar yanlış bir tercih olacaktır. Bu olumsuz hava koşulları hem bina hem de temizliği yapacak personelin güvenliği açısından tercih edilmez. Temizliğin yapılacağı günün belirlenmesini takiben çalışmalara başlanır.

Kaliteli Sonuç İçin Doğru Seçim

Dış cephe cam temizliğinde doğru firma seçimi size etkili sonuçlar doğuracaktır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken unsur, firmalar arasında karar verirken fiyata göre seçim yapılmamasıdır. Size düşük fiyatlar ile çeşitli vaatler veren firmalara nispeten işin kalitesine önem veren ve piyasa rakamları sunan bir firma ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Kaliteli sonuç için tercih edeceğiniz firmanın güvenliği üst düzeyde sağlıyor olmasına dikkat etmeniz size avantaj sağlar.

Bu konuda ilk defa temizlik firmasıyla çalışacaksanız yapacağınız doğru tercih size uzun vadede, periyotlar halinde etkili bir temizlik deneyimi sunar. Temizlik esnasında kullandığımız teknik malzemeler ve özel temizlik ekipmanları 1.sınıf kalitede ürünlerdir. TSE’ye uygun temizlik ekipmanlarımız ile bu konuda uzun süredir temizlik hizmeti veren ekibimize güveniyoruz.

Hangi Aralıklarla Gerçekleştirilmeli?

Söz konusu hizmet dış cephe camları için alınacağından etkili ve uzun vadeli sonuçlar için temizlik sık uygulanmalıdır. Hava koşulları ile daha fazla kirlenen plaza camları düzenli temizleme çalışmalarıyla estetik ve hijyenik görüntü bütününü kolayca korur. Cam temizliğinin aksatılması halinde uzun süre boyunca camda kalan kir ve lekeler zamanla tabaka haline dönüşerek hoş olmayan bir görüntüye yol açar. Ek olarak bu tabakaların kalınlaşarak cam yüzeyinde uzun sürelerce kalması sonucu lekeler kalıcı olabilir. Bunu engellemek adına yılda en az iki defa uygulanması gerekir. Yağmurlu havalarda alınması önerilmeyen dış cephe temizliği, güneşli havalarda alındığında en iyi sonuç için kolaylık sağlar.

Fiyat Neye Göre Belirlenir?

İşinde uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi halinde etkili sonuçlar veren plaza temizliğinde bazı etkenler fiyatı belirleyebilir. Bu belirleyici etkenler camların kirlilik durumu, personelin hizmette harcayacağı zaman, temizlikte kullanılacak ekipmanlar ve temizlik sırasında personelin karşılaşacağı olası riskler gibi etkenler olabilir. Hizmet fiyatında en belirleyici iki faktör ise cam yüzeyinde oluşan oksitlenme ve iş sırasında kullanılan platform yükseltici vinçlerdir.

Uzun süredir binlerce başarılı projeye imza atmış firmamıza ulaşmanız halinde başvuru talebinize yönelik keşif heyetimizi tarafınıza gönderiyoruz. Keşif heyetinde bulunan uzman personeller plazanızın tüm dış cephe detaylarını analiz eder ve buna göre size en uygun fiyatı sunar. Binanızın durumuna yönelik bütçe dostu bir fiyat teklifi garantisiyle, Beylikdüzü temizlik şirketi dendiğinde akla ilk gelen öncü firma konumunda olmak için özveriyle çalışıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir