Dış Cephe Temizlik Şirketi

Dış Cephe Temizlik Şirketi Hayatımızdaki yüksek binaların, avmelerin, gökdelenlerin ve çok katlı apartmanların son yıllarda boydan boya cam olması profesyonel desteği gerekli kılıyor. Bu nedenle camlarda hijyen sağlanıp kirden uzak tutulması için özel temizlik firmaları hizmet sunmaktadır.

Dış Cephe Temizlik Şirketi Çoğu işyerlerinin cam yoğunluklu olması sebebi ile Beylikdüzü temizlik şirketi olarak sizlere temiz ve güvenli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Çünkü biz her şeyden önce müşterilerimizin bize güvenmesine önem veriyoruz. Hele ki virüsün kol gezdiği şu dönemde olabildiğince dikkatli hareket ediyoruz. Dış cephe camları farklı hava şart koşulları nedeniyle çok çabuk kirlenebiliyor. Bu yüzden ise düzenli bir şekilde temizlik yapılması gerekmektedir. İlk günkü görüntüsü için elimizden geleni yapıyoruz ve hijyenin en iyi şartlar altında olması için çabalıyoruz. Temizlik konusu alanın da uzmanlaşmış ekiplerimiz ile tüm güvenlik önlemleri ve tedbirleri sağlıklı bir şekilde oluşturulmaktadır. 

Dış Cephe Temizliği Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

Dış cephe cam temizliği periyodik yapılması gereken bir temizlik hizmetidir. Anlaştığınız firma ne kadar temizliğe önem verirse o kadar iyi olur aksi halde göze kirli gelebilir. Çünkü temizliklerin arasından uzun süre geçer ve yapılan temizlik etkili olmaz. Fakat bizim firmamızdan hizmet almayı düşünürseniz biz ortalama 3 ayda bir dış cephe cam temizliğinin yapışması gerektiğini düşünüyoruz. Tercihe göre bu süreyi uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik Şirketi
Dış Cephe Temizlik Şirketi

Dış Cephe Temizliği Nasıl Olmalı?

Dış Cephe Temizlik Şirketi Düzenli yapılmayan bir dış cephe temizliği binaların eski gibi görünmesine neden olur ve bu da binada ki iş yerlerinin ya da dairelerin değerinin daha düşük görünmesi problemini ortaya çıkarır. Bu da fazla ücret ödemenize neden olabilir. Sizin tek tercihiniz kalite olmalıdır. Bu durumdan dolayı fazla ücret ödememek için  kriterleriniz açısından oldukça rahat edebilirsiniz. Kalite her zaman para demek değildir. Kaliteli dış cephe temizliği ise doğru deterjanın ve temizleme aparatının kullanılması ile ve temizlik elemanının profesyonel olarak çalışması ile mümkündür. 

Dış Cephe Temizliğinin Etkili Olması İçin Gerekli Olan Şeyler

Dış cephe temizliğinin oldukça etkili olabilmesi için düzenli yaptırılmasının dışında ekipmanlarda çok önemlidir. Temizlik yaptıracağınız firmanın ekipmanları kaliteli olmalıdır. Ayrıca size çalışırken kullanacağını söylediği ekipmanlara sahip olmalıdır. Önemli olan bir diğer husus ise evrakların olmasıdır. İnsanlar eğitim karşılığında o evraklara sahip olurlar. Beylikdüzü temizlik firması gibi bu evraklar ise SGK, yetki belgesi ve iş güvenliği gibi evraklarıdır. Bizler de profesyonel bir firma olarak bu evraklarla sahip olup müşterilerimize resmi yollar ile hizmet sunuyoruz. 

Dış Cephe Cam Temizliği Sırasında Kullanılan Yöntemler

Dış Cephe Temizlik Şirketi Temizlik sırasında genellikle vinç tipi araçlar kullanılmaktadır. Bu araçlardan ise daha çok sepetli vinç ve teleskopik vinç tercih edilir. Dış cephe temizlik  alanları daha çok yüksek binaların camlarının kirlenmesi ve tozlanması sonucu yapılan temizlik işlemidir. Temizlik firmaları genellikle ağır iş makinesi denilen vinçlerden yardım alarak bu işi yapmaktadırlar. Bu makineler sağa sola kolayca hareket ettiği için temizlik yapan kişide işini oldukça kolay yapabilmektedir. Ayrıca vinç üzerinde temizlik yapan kişinin emniyet kemerinin takılı olması gerekmektedir. 
Olası aksi bir durumda iş kazaları meydana gelebilir. Temizlik için aynı zamanda dağcılık yöntemi de kullanılmaktadır. Bu sistem ile yukarıdan aşağıya kalın halatlarla indirilirler. Böylece dış temizliği yapmaya çalışırlar. Ancak hiçbir yöntem vinç kadar güvenilir değildir. Hem çalışan hayati açıdan daha güvende olur hem de kendini güvende hissedeceği için işini daha büyük bir dikkatle gerçekleştirir. 

Dış Cephe Cam Temizlik ürünleri

Dış Cephe Temizlik Şirketi Temizlik yapılırken kullanılan ürünlerin kaliteli olması ve yüzeylere zarar vermemesi gerekmektedir. Dış cephe temizliğinde kullanılan temizlik ürünleri o alanın yapı özelliğine göre seçilmelidir. Temizlik ürünlerinin içerisindeki kimyasal maddelerin o yapıyı zedelememesi ve tüm lekeleri çıkarma özelliğine sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca bazen temizlik için kullanılan ürünler korozyon oluşumuna da neden olmaktadır. Doğru temizlik ürünleri ile binaların dış yüzeyleri güzel ve temiz görünür. Bunun için özel leke çıkarıcı deterjanlar, cam temizleme bezleri ve aparatları kullanılır. Bizler de doğru malzemeleri kullanarak camlarınızda tek bir leke kalmayacak şekilde temizliyoruz. 

Dış Cephe Cam Temizlik Periyodu

Dış Cephe Temizlik Şirketi Cam temizliği kadar insan hayatı da oldukça önemlidir. Çünkü en ufak bir yanlış hareket de insan hayatı son bulabilmektedir. Bunu engellemek de firmanın elindedir. Dış cephe cam temizliğinde genellikle kapatılan yerler hep silikon ve plastiktir. Bu tarz bölgeler genellikle kötü hava koşullarından dolayı olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Cam temizliği belli bir aralıklarla yapılmazsa koruyuculuğunu kaybedebilir. 

Dış cephe temizliğinde en önemli husus emniyetli iştir. Çünkü temizlik personeli binanın en üst katına çıkmaktadır. Buda korku dolu an demektir. Binanın dışının görüntü kirliliği hoş olmadığı için bu temizlik işi şart demektir. Buda periyodik açıdan binanın dış cephe temizliğidir. 

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Dış Cephe Temizlik Şirketi Temizliğin en başında sağlık gelmektedir. Görsellik ikinci plana atılmaktadır. Günlük hayatta artık çoğu binalar camla kaplıdır. Bu görüntü ise firmaya modern bir yaklaşım sergilemektedir. Camlar olumsuz hava koşullarından dolayı oldukça etkilendiği için temizlik ise belirli aralıklarla yapılmalıdır. Cam silmek oldukça zor bir iş olup yüksek binalar daha da zor olabilmektedir. Bu yüzden de uzman kişiler tarafından bu temizliğin yapılması tercih edilmektedir. Kötü hava koşullarından dolayı camlar üzerinde kireçlenme gibi kalıcı yoğun kirlerde görülebilir. Bu görüntüyü ise kurumsal firma kabul edemeyeceği için profesyonel anlamda temizlik şirketleriyle anlaşılmalıdır. Kullanılan sağlıklı malzemeler ile de insan sağlığına önem verilmelidir.  Sizler de dış cephe cam temizliği yaptırmak istiyorsanız firmamızı tercih ederek kaliteli ve güvenli hizmet alabilirsiniz. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir