İnşaat sonrası temizlik

İnşaat sonrası temizlik   Temizlik ve hijyen sağlamak her zaman yorucudur. İnşaat sonrası temizlik ise en zor temizlik türlerinden biridir. Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekte olan firmamız bu yorucu temizlik hizmeti sizin için en profesyonel şekilde yapmakta ve evinizi, ofisinizi inşaat sonrası veya tadilat sonrası en temiz hali ile size sunmaktadır. Bu temizlik hizmetinin nasıl yapılacağı ve aşamaları hususunda bilgi sahibi olan firmamız en detaylı şekilde profesyonel ekibimiz ile sizlere sağlamaktadır.

 * İnşaat sonrası yapılacak genel temizlik süreci

       Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik şirketi olan firmamız öncelikle detaylı temizlik yapmadan önce inşaat sonrası kalan moloz gibi kalıntılar toparlanır ve mekandan dışarı çıkarılır. İkinci aşamada harç, bant ve boya gibi kalan malzemeler evin veya ofisin her alanından gereken kimyasal ürünler ile kazınarak veya silinerek temizlenir. İnşaat sonrası temizlik Camda kalan bant izleri, banyo, tuvalette bulunan sıva kalıntıları, yerdeki boya, harç gibi tüm kalıntılar temizlenir. Tüm bu aşamalar sağlığa zarar veremeden temizliği sağlayacak ürünler ve ekipmanlar ile yapılır. Böylece evin/ofisin içerisinde bulunan ürünlerde zarar görmez. Genel temizlik işlemi bu süreçlerden geçmeden detaylı temizlik işlemine geçilmez. Günlük temizliğe uygun hale getirilen mekanların sonrasında detaylı temizliği yapılır. Harç, boya gibi kalıntılar kaldıkça temizlenmesi zor ve imkansız hale geleceğinden inşaat veya tadilatın hemen sonrasında yapılması tavsiye edilir.

İnşaat sonrası temizlik

 * İnşaat sonrasında yapılacak detaylı temizlik süreci

           Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik firması olarak genel temizlik hizmeti tamamlandıktan sonra yine profesyonel ekipmanlarımız ve malzemelerimiz ile detaylı temizlik yapılarak ofisiniz veya eviniz kullanılabilir bir hale getirilmektedir. Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik firmaları olarak vereceğimiz hizmetten memnun kalmanız ve yaşam alanınızın size en temiz şekilde teslim edilmesi için gereken tüm titizlik personelimiz ve firmamız tarafından gösterilmektedir. Böylece hem sağlığınıza uygun hem de temiz yaşam alanları size teslim edilmektedir. Mutfak dolaplarından, banyoya, odalara kadar her türlü alanlar en ince detayına kadar temizlenmektedir. Temizlenen alanlar hiç inşaat yapılmamış, hiç tadilat görmemiş gibi temiz bir şekilde teslim edilir. Tüm bu süreçlerin organizasyonu, uzman personelin titizliği ile sizlere hizmet sağlamakta olan firmamız tamamen profesyonelce çalışmaktadır. Her türlü detay sizler için düşünülmekte ve size sadece hijyenik bir yaşam alanını teslim almak kalmaktadır.

 * Temizlik malzemelerinde özenle seçim ve süreç yönetimi

           Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik şirketleri içerinde bulunan firmamız profesyonel bir firmadır. İnşaat sonrasında veya tadilat sonrasında gereken temizlik için kullanılacak ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip ve sağlığa uygun ürünler kullanmaktadır.

Tüm ekipmanlar ve malzemeler çalışanlarımızın da güvenliği düşünülerek temin edilmektedir. Ayrıca evin veya ofisin içerinde bulunan dolaplar veya eşyalar zarar görmeden temizliğe yardımcı ürünler tercih edilmektedir. Temin edilen ürünlerin hepsi profesyonel tedarikçiler tarafından alınmakta ve hiçbiri zarar verici madde içermemektedir. Düzenli temizliğe uygun hale getirilen mekanlarda hiçbir inşaat ve tadilat kalıntısı bırakılmamaktadır ve sizi zorlamamaktadır. Yeni eve taşındığınızda, tadilat yaptırdığınız ofis veya evlerinizde temiz bir şekilde yaşayabileceğiniz hale getirme hususunda özen göstermekte olan firmamız aynı hassasiyeti sağlığınız içinde gösterdiğinden dolayı kendi yaşam alanlarımıza gösterdiğimiz özeni göstermekteyiz. Ayrıca çevreye zarar vermeden sunduğumuz hizmetimiz tamamen profesyonel bir ekip ile gerçekleşmektedir. Bizler için sizlerin, çalışanlarımızın ve çevrenin sağlığı her zaman ilk sırada yer almakta ve bunun için gereğini yapmaktayız. Sadece para kazanmak için hizmet sağlamamakta bunu tamamen etik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bizlere güven duyan hizmet talep eden sizlerin memnuniyetini sağlamak ve işimizi en iyi şekilde yapmak için gereken her türlü detayı düşünmekteyiz.İnşaat sonrası temizliğin adresi parlayan temizlik beylikdüzü arayın randevu talep edin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara