Beylikdüzü Tadilat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerinde üstün kalite arayanlara özel hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik hizmetimiz, müteahhitlerin inşaat yapımını tamamen sona erdirmesi ile belirtilen bölgenin oturuma hazır hale getirilecek konumda hijyen ve temiz olmasını sağlamaktayız. İnşaat temizliklerinin uzmanlık ve profesyonellik gerektiren konumuna uygun olarak uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. tüm istek ve talepler doğrultusunda oluşturulan temizlik planlarına belirtilen şekilde harfiyen uyum sağlayan ekip bünyesine sahip olmaktayız. Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik şirketiolarak en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. İnşaat sonrası temizliğin büyük titizlik gerektiren çalışmalar sonucu sağlandığının bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Talepleri tam olarak karşılayacak, en iyi şekilde temizlik hizmeti sağlamak için gerekli tüm donanımlara sahip şekilde, belirtilen günde, temizlik uygulanacak yerde hazır olarak bulunmaktayız.

İnşaat temizliği için özel ve tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz

İnşaat ve tadilat temizliği, günlük ev temizliklerine, dip köşe eşyalı evin hijyenini sağlama yöntemlerinden dada farklı ve büyük profesyonellik gerektirdiği için, uzman kadromuz ile hizmet gerçekleştirmekteyiz. Tam olarak temizlik talepleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif işlemi gerçekleştirerek gerek duyulan ekipmanların teminatını önceden belirlemekteyiz. Uzman kadro seçimini keşif sonrası planlayarak gerçekleştirmekteyiz. Uygulanan sistemlerin başlıcaları;

– Boya kalıntıları,

– Camlardaki kireç ve inşaat atıkları,

– Parke üzerine temas eden kalıntılar,

– Seramik lekeleri,

– İnşaat kalıntılarını tamamen giderdikten sonraki genel temizlik.

İşlemlerimiz profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Normal ve rutin temizlik işleminden çok daha farklı şekilde çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Derinlemesine temizlik ve bilinen hizmetin çok daha ötesinde hijyenik alanlar elde etmek için Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik şirketleri olarak güvenle tercih edebilirsiniz.

Derin ve detaylı tadilat sonrası temizlik işlemleri

Camlara temas ederek arınması zor şekilde gerçekleşen, boya, harç, silikon ve marka etiketleri tam olarak derinlemesine camlara zarar gelmeden özel temizlik malzemeleri ile temizlenmektedir. Pencere bağlantı çukurları içerisinde temizlenmesi ve el ile alınması mümkün olmayan bölgeleri buhar ile arındırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik firmaları arasında en ince detaylı ve tekrarlı iş gerçekleştirerek, üzerinden geçilmeyen, hijyene uğramayan alan bırakılmamaktadır. Doğal gaz peteklerinin iç kısımları dahi, en detaylı şekilde temizlenerek toz bile bırakılmaksızın ayrıntılı temizlenmektedir. Lavabo ve tuvaletlerin kalıntılarının öncelikte arındırılarak daha sonra temizlik işlemlerine geçilmektedir. Hijyen ve sağlık açısından en detaylı şekilde temizlenen bölgeler olmaktadır. Parkelerde özel olarak kullandığımız kuru köpükler ile hijyen sağlayarak, ıslak vakum makinesi ile tam arındırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Üç aşamada hijyen uygulanan parkeler son olarak Kuru Mop İle parlak ve tozsuz bir hal almaktadır. Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik firması olarak profesyonel hizmetin tek kalemde verildiği ve sağlandığı adres olmaktayız. Derin ve detaylı inşaat sonrası temizlik hizmetlerinizde tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir şirketiz.

Güvenilir firma garantimiz, kusursuz teslim edilen hizmetlerimiz ile belirlenmektedir

Hizmetin maddi boyutunu en sona saklayarak, müşterilerimizin memnuniyetlerine vermiş olduğumuz önemi daha önde tutmaktayız. Çekmece içlerinden dolaplara, evin giriş alanından teras balkonlara, bacalara varana kadar detaylı temizlik hizmeti vermekteyiz. Sağlam ve dürüst hizmetlerimiz ile bir sonraki tercihlerinizi garantileyerek çalışma misyonumuz, tercih edilebilir yanımızın en belirgin özelliği olmaktadır. Tadilat sonrası uygulanan temizlik işlemleri için temin edilen malzemeler, firmamız tarafından sağlanmaktadır. İnşaat bitiminde binanın dış cam temizliğini en iyi şekilde üstlenmekteyiz. Yüksek katlarda çalışmayı tecrübe edinmiş eğitimli kadromuz, sağladığımız profesyonel taşıma makineleri ile camlarınız titizlikle dezenfekte olmaktadır. Ekibimiz gün içerisinde çalışma saatleri prensibine uyarak zamanında teslim edilen temiz binalar sunmaktayız.En iyi koltuk silme deterjanı yazılı makalemizden faydalanabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara