Dış Cephe Cam Temizliğinde Kurumsal Hizmetin Önemi

Temizlik denince ilk akla ev temizliği gelmesi dışında son yıllarda yüksek ve camlı yapılarda olan binaların temizliği de oldukça sık konuşulur oldu. Yüksek binaların senelik olan bakımları ve temizliklerinin yapılması riskli olması nedeniyle bu işlemi herhangi bir temizlik şirketi tarafından yapılamayacağı bir gerçektir.

Dış cephe cam temizliği sırasında güvenliğin ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması temizlik firmaları açısından çok önemli bir husustur. Dış cephedeki camların temizliğinde özellikle kaliteli solüsyonlar kullanılması uzun zaman kar, yağmur ve toza karşı dayanıklılığını artırmaya yönelik seçimler yapılmalıdır.

Dış Cephe Temizliğinde Tecrübeli Firmaların Önemi

Dış cephe temizliği denince akla sadece bakımı ve boyanması değil camlı kısımların temizliği de akla gelmelidir. Cam temizliğinde firmamız yıllardan beri edindiği tecrübelerden dolayı tüm temizlik işlemlerini güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizin bize başvurma sebeplerinden bir tanesi ise yüksek ve ful camlı olan binalarının silinmesi ve temizliği ile ilgilidir. Bu işlemi yapabilmek için tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Dış cephe temizliği sırasında cama ve yüzeye zarar vermeyecek şekilde uygun solüsyonları kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu zamana kadar profesyonel çalışma alanımızda hiçbir olumsuz bir sonucu arkamızda bırakmadık.

Bu uğurda daha da kendimizi geliştirmek için hiçbir masraftan kaçınmadığımızı belirtmek isteriz. Bir firma seçerken dış cephe temizliğinde kurumsal olarak hizmet verip vermediği noktasına dikkat edilmelidir. Firmamız kurumsal olarak her binanın farklı temizleme yöntemlerine göre işlem yapmaktadır.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Temizlik sırasında kullanılan eşyalar ve malzemeler aslında bir detay grubunda yer alır. Detaylara dikkat ederek en iyi işçiliğin ortaya konulması sağlanır. Kullanılan ekipmanların içerisinde güvenlik önlemli ve temizlik malzemelerinin düzenli olarak kontrol edilmesi ve eskimiş bozulmuş ürünlerin kullanılmaması kurumsal firmaların yapması gereken en önemli unsurlardır.

Ayrıca temizlik elemanların bu alanda belirli bir eğitim almış olması temizliğin kaliteli olması açısından çok önemlidir. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak çalışanlarımızın her türlü bilgiye sahip olması için profesyonel eğitimler vermekteyiz.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Kimler Çalışabilir?

Yüksek binaların dış cephesi cam olduğu için temizlik yapan kişilerin halatla veya vinç ile bu temizlik işlemlerini yapmak durumundadır. Dış cephe cam temizliği çok yüksek katlı binaların temizliğini yapabilmek için yükseklik korkusu olmayan cesaretli kişiler çalışabilir. Aynı zamanda bu işi yaparken eğlence olarak düşünenler hiçbir zaman korkmadan ve usanmadan en iyi şekilde temizlik işlemlerini yapabilirler.

Dış Cephe Temizliğinde Gerekli Önlemler Alınır

Kurumsal firma olarak her çalışanımızın hayatını ve müşterilerimizin güvenliklerini korumak adına her türlü önlemleri almaktayız. Bu önlemler arasında en önemlisi kullanılacak olan ekipmanların düzenli bakımlarının yapılması ve temin edilmesidir. Bakımsız ve eksik parçalardan oluşan bir ekipman ile hem çalışan hem de bina açısından risk oluşturabilir. Bu yüzden halat, vinç gibi koruyucu gereçler mutlaka işe başlamadan önce kontrol edilmelidir. Ayrıca temizliği yapılacak olan binanın çevresinde gerekli önlemler alarak herhangi bir kazaya karşı çevreden geçenleri de korumuş olunur.  Dış cephe temizliği sırasında oluşabilecek bazı hataların önüne geçebilmek için tecrübeli kurumsal firmalarla çalışmak en doğrusu olacaktır. Bu yüzden Beylikdüzü temizlik firmaları arasından bizleri seçerek uygun fiyata ve kaliteli işçiliğe sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Bir firmanın profesyonel olup olmadığı yaptığı hizmetlerle ve sonuçlarla kendini kanıtlar. Kurumsal firmamız tüm işlemlerde öncelikle binanın cam yapısına ve binanın şekline göre bir planlama yaparak işe titizlikle başlamaktayız.

Öncelikle her profesyonel firmaların yaptığı gibi gerekli önlemler alındıktan sonra uygun solüsyonlar kullanılarak dış cephe temizliği yapılmaktadır. Firmamızın yaz kış bu hizmeti vermesi ile firmalar arasında en çok tercih edilen temizlik şirketlerinden biri olmayı başarmış durumdayız. Kışın kar ve yağmur sularının camların kirletmesi de temizlik için gerekli bir durum haline dönüşebiliyor.

Bu yüzden çok soğuklarda bile camların patlamaması ve zarar görmemesi açısından uygun cam temizleyicileri kullanmaktayız. Çalışanlarımız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için en zor koşulları göz önüne alarak bu işi yapmaktadır.

Dış Cephe Temizliği Fiyatları Nelerdir?

Dış cephe temizlik fiyatları temizlenecek binadan binaya değişiklik gösterip kullanılacak ekipmanlar ve malzemelerin listesi ortaya çıkartılıp bir fiyat sunulur. Firmamızın uygun fiyatlı tarifesi sayesinde istenilen zaman dilimlerinde bize başvurabiliyorlar. Temizlik şirketi seçerken ucuz olan şirketleri araştırmak yerine daha çok profesyonellik alanında bir araştırma yapılması gerekir.

Ucuz olarak temizlik yapan firmaların kullandıkları temizlik malzemelerinin dış cephenize zarar verip vermeyeceği uzun süreli bir koruma sağlayıp sağlamayacağına dair bir garantisi olmayacağı için kurumsal firmaları tercih etmek en iyisidir.

Dış cephe temizliğinde binanın cam yüzeylerinin temizliği sadece dışından değil iç kısmının da temizlenmesi gerektiği de dikkate alınmalıdır. İyi bir hizmet için uzun süreli temizlik dokunuşu için firmamızı tercih ederek uygun fiyatlara işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Dış Cephe Cam Temizliği Neden Yaptırılmalıdır?

Dış cephe ve iç cepheler zamanla toz, kir ve yağmur sularının oluşturduğu lekeler binayı çok kötü bir şekilde gösterebilir. Binanızın daha çekici ve göz alıcı görünmesi için senede 2 kez muhakkak dış cephe temizliği yaptırılmalıdır.

Ayrıca kirli olan cam yüzeylerin binanın içerisine ışık alımının azalacağından dolayı odaları veya ofisleri kasvetli bir havaya sokabilir, içindeki insanların memnun kalmadığı bir ortama dönüşebilir. Bu nedenle bu gibi olayların yaşanmaması ve binanın ömrünün uzun olması için alanında uzman dış cephe temizlik firmamızla çalışmak sizler için en iyi seçenek olacaktır. Binanız eskisinden daha da güzelleşmesini isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir