Tuşba Temizlik Şirketi

Tuşba temizlik şirketi kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman hizmetinizde. Beylikdüzü temizlik şirketi denince akla Tuşba Temizlik Hizmetleri gelir. %100 müşteri memnuniyeti ile Tuşba temizlik bir telefon kadar yakınınızda.

İnşaat Sonrası Temizlik Neden Gerekli?

İnşaat sonrası temizlik son yıllarda oldukça hızlı gelişen sektörlerden birisidir. Özellikle inşaat sektörünün ilk başta tercih ettiği sektörlerdendir. İnşaat sonrası iç ve dış tüm temizlik ihtiyacınızı Tuşba Temizlik halleder. Dış cephe temizliği, dış cephe cam temizliği, bir inşaat bittikten sonra muhakkak yaptırılması gereken işlerdendir. İnşaatın pazarlaması için temizlik çok önemlidir. Hiç kimse inşaat kalıntılarından doğru düzgün inceleyemediği bir yeri satın almak istemez.

İnşaat Sonrası Temizlik Uygulaması

Beylikdüzü temizlik firmaları inşaat sonrası temizlik için kendini geliştirmiş firmalardır. Tuşba temizlik de temizlik firmalarının başta gelen isimlerindendir. Firmamıza inşaatınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Binan iç ve dış tüm temizliğini emin ellere yaptırabilirsiniz. Bir inşaat tadilat sonrası zemin olarak oldukça kirlenir. Özellikle iş yapılırken zemin korunmadıysa temizlik işi oldukça zorlaşır. Bu gibi durumlarda kaliteli ürün ve ekipmanlarımızla her daim yanınızdayız.

Tuşba temizlik firmamız inşaat sonrası yerin temizliği yapılırken zeminin zarar görmeden temizliğinin yapılması gerekir. Uzman temizlik personelimiz, ekipmanlarımız ve temizlik maddelerimiz ile kısa sürede inşaatınızı size temiz bir şekilde teslim edecektir.

İnşaat Sonrası Cam Temizliği

İnşaat sonrası camlarda kalan etiketlerin çıkması oldukça uğraştırıcıdır. Uzman temizlik personelimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile bu işlem çok basit. Cama zarar vermeden bir kalemde etiketler temizlenir sonrasında cam temizliği ve cilalaması yapılır. Bina dışındaki tamlar yüksek olduğundan her firmanın bu camları kolaylıkla temizlemesi zordur.

Tuşba temizlik kaç katlı olursa olsun bina iç dış tüm camları kolaylıkla temizler. Binanın dışına iskele kurularak detaylı işleri kolaylıkla yapabileceği gibi, geliştirdiği birçok yöntem ile bina dışı cam temizliğinde Tuşba temizlik artık uzman. Yüksekte kolaylıkla çalışabilen bunun için eğitim almış çalışma arkadaşlarımız iş sağlığı ve güvenliği açısından oldukça bilinçlidir. Can halatı, baret, paraşüt, halat tüm güvenlik önlemleri firmamızca uygulanmaktadır.

Peki, Dış Cephe Cam Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dış cephe cam temizliği göründüğü kadar kolay değildir. Bir iki katlı bir binanın cam temizliği göz korkutmasa da kat sayısı arttıkça bu iş zorlaşıyor. Bu yüzden bu işi yapabilecek alanında uzman iyi bir firma bulmak çok önemlidir. Seçtiğiniz şirket ilk önce binayı görüp uygulanacak iş için bir analiz yapmalıdır. Kullanılacak yöntemler belirlenip rapor edilmelidir.

Binanın dış yapısına göre kullanılacak farklı yöntemler vardır. Bunlar; vinçle cam temizliği, teleskop yardımı ile cam temizliği, asma sepet ile cam temizliği, sarkarak temizlik şeklinde sınıflandırabiliriz. Bu yöntemlerden hangisinin kullanılacağı bina dış yapısına göre belirlenir. Örneğin bina dışı girintili çıkıntılı ise vinç temizliği seçilmelidir. Diğer yöntemler binanın dış yapısı girintili çıkıntılı olduğundan işi yapacak personeli oldukça zorlayabilir. Bu gibi binaya uygun yöntemi belirlemek bina dışı cam temizliği için dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

Camlar için doğru seçimi yapacak bir firma bulmak işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun için firmamız her daim hizmetinizdedir. Uzman ekip arkadaşlarımız kolaylıkla camlarınızı temizleyecek ve size tertemiz teslim edecektir. Şimdi cam temizliği yöntemlerinden kısaca bahsedelim.

Asma İskele İle Dış Cephe Cam Temizliği Yapımı

İşlem yapılmadan önce bina dışına uygun sağlam bir iskele kurulur. Sonrasında iskeleye bağlı bir sepet içerisine temizlik personeli bir arkadaş yerleştirilir. İşlemi yapacak bu arkadaşın kesinlikle emniyet kemeri bağlı olmalıdır. Emniyet kemersiz bu işe asla izin verilmez. İş kazalarına açık bir yöntem olduğundan oldukça dikkatli olunmalıdır. Sepet içerisine kemeri takılarak yerleştirilen personel sonrasında yukarıya çıkarılır ve temizlik işlemi böylelikle yapılır.

Sepetli Vinç Yardımı ile Dış Cephe Cam Temizliği Yapımı

Bu yöntemde temizlik yapılacak binanın zeminine bir platform yerleştirilir. Bu platformun sepet kısmına temizlik personeli ve tüm temizlik ekipmanları konularak yukarıya çekilir. Sepetin uzanacağı tüm alanlar bu yöntem ile temizlenir. Bu yöntem de oldukça tercih edilen yöntemlerdendir.

Teleskop Yardımı İle Cam Temizliği Yapımı

Bu yöntemde herhangi bir platform ya da iskele kurulmaya gerek duyulmaz. 5-6 metrelik teleskopik uzatma sopası sayesinde çoğu yere ulaşım sağlanır. Bu yöntem de binanın kat sayısı göz önüne alınarak oldukça fazla tercih edilen yöntemlerdendir.

Sarkarak Dış Cephe Cam Temizliği Yapımı

Bu yöntemde tek ihtiyaç yardımcı bir temizlik personeli arkadaştır. Binanın camlarının kolay silinebilir olması durumunda temizlik personeli arkadaş camdan sarkarak camı kolaylıkla silebilir. Ancak ne kadar kolay silinirse silinsin emniyet kemeri kesinlikle takılmalıdır.

İnşaat Sonrası Dış Cephe Temizliği

Tuşba temizlik binanın dışını basınçlı yıkama ile kolaylıkla yıkayabileceği gibi bunun yanında birçok yöntem de kullanabilir. Yumuşak temizleme, parlatma, leke çıkarma, çatı ve tente temizliği yapılır. Sepetli platformlar(vinçler) yardımı ile bina kaç katlı olursa olsun dış cephe temizliği kolaylıkla yapılır. Binan dışındaki inatçı lekeler gözünüzü korkutmasın.

Bina dış cephe kaplamasına zarar vermeyen ancak kirleri kökünden arındıracak tüm temizlik maddeleri firmamız bünyesinde mevcut. Bina satışa sunulmadan önce yapılacak iş, dış bina temizliği ile müşteriler binanın albenisine zaten kapılmış olacak.

Tüm bunlardan da anlaşılacağı üzere tüm temizlik yöntemlerinde ilk önce dikkat edilmesi gereken temizlik personeli arkadaşın güvenliğidir. Temizlik personeli arkadaş emniyet kemerini taktıktan sonra tüm iş güvenliği uygulamalarına dikkat etmek firmamıza kalıyor. Tüm ekibimiz iş güvenliği açısından bilinçli ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Binanızın iç, dış tüm temizliğini gönül rahatlığı ile yaptıracak bir yer arıyorsanız adres Tuşba Temizlik.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir