Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması

Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması Günümüzde iyi firmalar arasında beylik temizlik  inşaat sonrası temizlik oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. En çok aranan meslek dalları temizlik firmaları haline geldi. Temizlik şirketlerinin bu kadar çok tercih edildiği bu dönemde temizlik şirketlerine olan rekabet de arttı. Hali ile temizlik şirketi açma fikri de insanlara cazip gelmeye başladı. Artık etrafta daha çok temizlik şirketi görür olduk. Bu yüzden temizlik şirketlerinin arasında kaliteli, ekonomik ve güvenilir olanını bulmakta oldukça zorlaştı. Dış cephe temizliği bir inşaat için olmazsa olmazlar arasında.

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği birçok firma tarafından yapılıyor. Ancak bu firmalar arasında iyi ve güvenilir olanını bulmak oldukça zor. Dış cephe temizliği göründüğü kadar kolay bir iş değil. Bunun için alanında uzman kişiler ile çalışılmalıdır. Bu yüzden bizi tercih edebilirsiniz. Beylikdüzü en iyi temizlik firması seçiminde siz de bu konuda deneyimli firma tercih ederek sorunsuz bir temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız bu konuda en iyi adresler arasında yer almaktadır. Dış cephe cam temizliği de oldukça önemli olarak yapılan bir iştir. Camların üzerinde yapışık olan etiketlerin bile çıkarılması başlı başına bir iş. Ancak bizim için bunlar oldukça kolay. Kullandığımız birçok temizlik maddesi ile bu işi kolaylıkla yapabilecek ekip arkadaşlarına sahibiz.

Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması
Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması

Dış Cephe Cam Temizliği

Beylikdüzü en iyi temizlik firması olarak size en iyi hizmeti biz sunuyoruz. Beylikdüzü temizlik şirketi denince aklınıza gelen adres biziz. Dış cephe temizliğinden çok cam temizliği daha teferruatlı bir iştir. Ancak işini bilen bizler bunu oldukça kısa sürede ve sorunsuz size teslim ediyoruz. Kullandığımız birçok yöntemle oldukça kolay ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Binan dış yapısına göre sizlere birçok cam temizlik yöntemi sunuyoruz.

Cam Temizliğinde Uygulanacak Yöntem Seçimi

Binanın dış yapısı, camların kolay silinebilir olması, binanın yüksekliği hepsi bir arada değerlendirilerek daha sonra dış cephe camı için uygulanabilecek yönteme karar veriyoruz. Cam temizliğinde en çok kullanılan yöntem teleskop yardımı ile yapılan yöntemdir. Bu yöntemde 5-6 metrelik teleskopik uzatma sopası kullanılır. Bina yüksekliğine göre cama ulaşılır ve temizlik kolaylıkla yapılmış olur. Sarkarak dış cephe cam temizliği de yüksekliği az binalar için oldukça sık tercih edilir. Bu işlem için bir temizlik personeli arkadaşa ihtiyaç vardır.

Temizlik personeli camdan erebileceği yere kadar sarkarak işini titizlikle yapar. Tabi ki bu esnada emniyet kemerinin takılı olması gerekir. Bu gibi cam temizliğinde kullanılabilecek yöntemlerden hangisinin kullanılacağına karar verilir. Sonrası işlemi yapacak ekip arkadaşımıza kalıyor. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyarak işini en temiz ve kısa sürede tamamlayarak size teslim edecektir.

İnşaat Temizliği

Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması İnşaatın iç ve dış temizliği görünenin aksine normal bir ev veya ofis temizliğinden daha teferruatlı bir iş olduğundan oldukça fazla özen gerektirir. İnşaat bittikten sonra müşteriye pazarlama esnasında kimse pis bir inşaata alıcı gözü ile kolay kolay bakamaz. Bu yüzden inşaat bittikten sonra yüzeysel bile olsa bir temizliğin kesinlikle yapılması gerekir. İnşaat sonrası alçı ve sıva döküntüleri zemine, camlara kalıntı bırakır. Zeminin ve camların yıpranmadan temizlenmesi için alanında uzman kişiler ile çalışmak gerekir. Zemin yeni döşenmiş bir malzeme. Bu malzemenin yıpranmaması için en özenli şekilde temizliğinin yapılması gerekir. Zemini temizlemek için yıpratıcı kimyasallardan uzak durulması gerekir.

Yıpratıcı kimyasallar zeminin yapısını bozabileceği gibi rengi de alabilir. Daha sonra tamir edilemez bir hal alabilir. Bu yüzden bu işi alanında uzman kişilere bırakmak en sağlıklısı olacaktır. Aynı şekilde dış cephedeki camların üzerindeki yapışkanlar oldukça zor çözülür. Tabi bu bizler için hiç de zor değil. Çünkü elimizde bulunan temizlik malzemeleri tamamen bu işler için kullanılan yumuşak dokulu ürünlerdir.

Dış Cephe Temizliğinde Kullanılabilecek Yöntemler Nedir?

Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması Dış cephe temizliği özen gerektiren bir iştir. Bu yüzden kaliteli ve işine özen gösteren bizler gibi firmalar ile iş yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Dış cephe temizliğinde uygulanabilecek tek bir yöntem yok. Binan dış yapısındaki kirin azlığına çokluğuna göre, binanın kaplamasının malzemesine göre, binanın yüksekliğine göre vb. birçok şeye göre uygulanacak yöntemler değişebilir.

Yöntemlerin En Çok Tercih Edilenleri Nelerdir?

Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması Basınçlı yıkama, yumuşak temizleme, parlatma ve lekeleri temizleme, cephe elemanları, çatı ve tente temizliği, sepetli platformlar(vinçler), çeşitli dış cephe temizlik makinaları bu yöntemlerin hepsi binanın yapısına göre kullanılabilecek yöntemlerdendir. En sık kullanılanı basınçlı yıkama yöntemidir. Binanın dış yapısındaki camın az veya çokluğuna göre karar verilir. Basınçlı yıkama yönteminde basınç makinası ile işlem yapılır. Bir ekip arkadaşımız bu işi kolaylıkla yapabilir.

Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması Tüm bu yöntemler kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iş güvenliği. İş sağlığı ve güvenliği çalışan arkadaşların güvenliği ve firmanın güvenilirliği açısından oldukça önemlidir. Ekipmanları kullanan elemanlardan, işlemi uygulayan elemana kadar herkesin güvenliği firmamız için çok önemlidir. Tüm işlemleri yaparken ekiplerimiz emniyet kemeri kullanmaktadır.  İş sağlığı ve güvenliği bizler için işimizin en önemli parçalarındandır.

İş sağlığı ve güvenliği kurallarını tamamen uygulayan belli başlı firmalardanız. Bu da bizi tercih etmeniz gereken nedenlerden bir tanesi. Beylikdüzü En İyi Temizlik Firması Tabi ki binayı tertemiz bir şekilde teslim etmemiz de işimizi iyi yaptığımızın göstergesi. Deneyim bu iş için çok önemli. Bizler gibi deneyimli firmaların hata oranı yok denecek kadar az. Firmamız temizlik konusunda en iyi adresler arasındadır. Sizler de tercihinizi bizden yana kullanırsanız pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Beylikdüzü temizlik firması olarak size en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.Bizimle İletişim   geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir