Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik Bir eve sıfırdan girmek demek o evin inşaat pisliğini temizleyip öyle girmek demek maalesef. İnşaat pisliği de oldukça uğraştırıcı bir iş. Eğer evinize hazır tertemiz girmek istiyorsanız inşaat sonrası temizlik yaptırmanız gerekir.

İnşaat sonrası dış cephe camlarında da oldukça fazla iş oluyor. İnşaat sonrası beton kalıntılarının detaylı olarak temizlenmesi gerekiyor. Bunun için de dış cephe temizliği yaptırmanız gerekir. Çünkü uzman eller bu işi daha detaylı yapıp size evinizi sıfırdan teslim edecektir. Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik için bulunmaz bir yer.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

 Beylikdüzü inşaat temizliğinde birçok firma hali hazırda bulunmakta. Alanında uzman birçok temizlik şirketi siz ve eviniz için hazırda bekliyor. Artık birçok müteahit inşaatı yaptıktan sonra inşaat sonrası temizlik de yaptırıyor. Çünkü alacağınız bir eve gezerken içerisindeki pislik göz zevkinizi bozacağından kararınızı da kötü etkileyecektir. Bu da müteahitlerin göz ardı edemeyeceği bir durum haline geldi.

Birçok müteahhit işini bitirdikten sonra bir temizlik şirketi ile anlaşıp binayı temizletip sonrasında satışa sunmaktadır. Özelli cam dış yüzeye sahip binalarda temizlik çok önemlidir. Dış cephe camın temiz olması müşterinin daha çok dikkatini çekecek ve böylelikle bu da mütaahhitin işine yarayacaktır.Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik  Bir araştırma yaparsanız sizde kolayca göreceksiniz ki bu alanda artık birçok firma hizmet vermektedir.

Firmaların araştırmasını yapıp daha sonra işinize yarayacakları fiyat ve performans açısından değerlendirirseniz işiniz daha kolay olacaktır. İnternet üzerindeki kandırmaca fiyatlara inanmamak gerekir. Muhakkak firma ile iletişime geçilmeli ve fiyat bilgisi alınmalıdır. 

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik
Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat İçi Detaylı Temizlik

Sıfırdan bir ev veya ofis gibi yaşam alanınızın bir parçası olacak bir mekân satın aldığınızda ilk dikkat etmeniz gereken tabiî ki temizlik olacaktır. Aldığınız binanın dış, iç her türlü görseli ile içinize sinmesi bizim için çok önemli. Binanın içinde eğer çok fazla iş yok diyorsanız ekibimiz sizin için yarım gün de olsa yüzeysel bir temizlik yapmaktadır.

Ancak inşaat sonrası birçok kalıntı var ve inşaat temizliği detaylı yapılacak diyorsanız ekibimizin işin durumuna göre size en kısa sürede işi bitirip teslim edeceğinizden yine şüpheniz olmasın. Bir binaya ilk önce dışarıdan baktığınız için binanın dış görüntüsü önemlidir.Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik  Ancak detaylara girdikçe binanın içindeki inşaat kalıntıları oldukça göz yoracak ve sizin kararınızı kötü etkileyecektir. Tabi ki böyle bir şeyi kimse istemez. Siz inşaatı bize gözü kapalı teslim edip işinize, tatilinize, keyfinize gönül rahatlığı ile bakabilirsiniz. Bina içi, dışı tüm detayları bırakın sizin için biz düşünelim.

Dış Cephe Cam Temizliği

Bina dış cephe ve cam temizliği binanın içinin temizliğinden oldukça zordur. Özellikle yüksek binaların dış cephe cam temizliği oldukça zor ve uğraştırıcıdır. Ancak alanında uzman bir şirket ile anlaşmanız size kolaylık sağlayacaktır. Binayı teslim almadan önce dış cephe cam temizliği yaptırmanız sonrası için kolaylık olacak ve binanın albenisini arttıracaktır.

Neden Dış Cephe Temizliği?

Firmamız bina dış cephesinde çalışmak için birçok güvenlik önlemi almıştır. Firma çalışanlarının tamamı yüksekte çalışabilen ve yüksekte çalışabilirlik sertifikası olan kişilerdir. Tamamının iş güvenliği sertifikası vardır. Firmamız iş güvenliği kurallarına tamamen uymaktadır. Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik Can halatı, baret, paraşüt, halat gibi birçok güvenlik önlemini almıştır. Bu yüzden bina dış cephe cam temizliği denilince akıla gelecek ilk isim firmamız olmalıdır.

Dış Cephe Temizliği

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile her daim hizmetinizdeyiz. Binanın dışı için yapılan kaplama ısı yalıtımı için çok önemlidir. Binanın dışına yapılan bu kaplamaya özen göstererek temizlik yapmak da kaplamanın uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Yağmura, sıcak ve soğuk havaya dayanıklı şekilde üretilen kaplamalar temizlik için kullanılan kimyasallara dayanıklı olmayabilir. Tabi ki firmamız bunu göz önünde bulundurarak sizin için dış cepheye uygun temizlik maddeleri kullanmaktadır.

Dış Cephe Temizliğinde Kullanılabilecek Yöntemler

Binanın dışı için basınçlı yıkama kullanılabilir. Basınçlı yıkama için uygun birçok özel ekipmanımız bulunmaktadır. Binanınız dışı cam ise parlatma işi için yine farklı ekipmanlar kullanılmaktadır. Yine bu işler için yüksekte rahatlıkla çalışan sağlam bir ekibimiz bulunmaktadır. Can halatı, baret, paraşüt, halat gibi birçok önlem alarak ekip arkadaşlarımız ve can güvenliklerini korumaktayız. Firmamız iş sağlığı ve güvenliği önemlerini en üst safhada uygulamaktadır.

Dış cephe temizliği alanında uzman kişilerle yapılırsa eğer sonuç başarılı olabilir. Aksi takdirde güvenlik önemlerine dikkat etmeyen deneyimsiz kişiler birçok iş kazasına neden olabileceği gibi, temizlikte de başarılı sonuçlar alamayabilir.

Temizlik öncesi temizlik yapılacak bina incelenir ve öncesinde bina için bir fiyat ve kullanılacak malzemeler belirlenirse eğer temizlik hizmeti alacak kişi ya da kurum da gönül rahatlığı ile işi teslim edecektir. Fiyat ve performans açısından firmamızı tercih edebilir, memnun kalmazsanız bizle her konu da iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Temizlik Yöntemleri

Basınçlı yıkama, yumuşak temizleme, parlatma ve lekeleri giderme, cephe elemanları, çatı ve tente temizliği, sepetli platformlar(vinçler), çeşitli dış cephe temizlik makinaları gibi yöntemler dış cephe temizliğinde kullanılır. Hepsi denenmiş ve başarılı olunmuş yöntemlerdir.

En çok uygulananı standart dış cephe yıkama yöntemlerinden basınçlı yıkama yöntemidir. Dış cephede cam kullanılmışsa eğer yıkamanın ardından parlatma yöntemi muhakkak kullanılır. Cam yüzeylerde genellikle yumuşak yıkama yöntemi kullanılır. Dış cephe temizliğinde fiyatlar kullanılacak yöntem ve kullanılacak ürünlere göre değişir.

Kullanılacak yöntem belirlenerek fiyat çıkarılabilir. Sonrasında firmamıza binayı teslim etmeniz yeterli olacaktır. Binanınız tüm inşaat kalıntılarından arındırılarak size teslim edilecektir. Tüm temizlik yapıldıktan sonra size teslim edilir. Size de gönül rahatlığı ile binanızı kullanmak kalır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir