Dış Cephe Cam Temizliği Hizmet İçeriği

Evlerin, işyerlerinin, alışveriş merkezlerinin en büyük aksesuarları camlardır. Camsız bir mekân düşünülemez. Bu sebepten dolayı camlar bulunulan alanın en önemli demirbaşlarından biridir. Yüksek ve geniş dış cephe camlarının arada bir temizlenmesi gereklidir. Fakat evlerde bulunan camlar kadar küçük olmadığı için dış cephe temizliği profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereklidir. Uzman kadroya sahip firmamız dış cephe temizliğinde başarısı ve titizliğiyle alanında bir numara olmuş firmadır. Uzun yıllardır dış cephe temizliğinde faaliyetleriyle artık marka haline gelmiştir.

Dış Cephe Temizliği Nedir?

Yüksek ve geniş alanlarda kullanılan camların dış temizliği özel ekipmanlar gerektirir. Bu sebepten dolayı dış cephe temizliğinin profesyonel ekip tarafından yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Profesyonel firmamız son donanımlı ekipmanlarla bulunduğunuz alanın dış cephesini büyük bir titizlikle yapmaktır. Kirlenen dış cephelerin profesyonel ekiplerce ve özel ekipmanlarla temizlenmesine dış cephe cam temizliği denir.

Eğitim almış Beylikdüzü temizlik şirketi personelleri dış cephe temizliğinde artık uzmanlaşmış ve kısa bir sürede de dış cephe temizliğini gerçekleştirmektedirler. Camlar hassas yapıya sebep olduğu için profesyonel şirketimizden destek alarak kısa bir sürede dış cephe temizliği yapılmaktadır.

Dış Cephe Temizliğinde Kullanılan Ekipmanlar?

Dış cephe cam temizliği yapılırken sıradan temizlik ekipmanları ve temizlik ürünleri kullanılmaz. Dış cephe temizliğin özel ekipman ve temizlik malzemesine ihtiyaç vardır. Firmamız son teknolojik araçlarla çalışarak en kaliteli hizmeti vermektedir. Dış cephe temizliğinde sepetli vinç, endüstriyel dağcı ekibi, dış cephe temizleme makinaları, makaslı platform, eklemli platform, örümcek platform gibi ekipmanlarla dış cephe temizliği yapılmaktadır.

Camın yapısına göre temizlenmekte kullanılan sularda değişkenlik gösterir. Cama göre bazen çeşme suyu bazen de kimyasal sular kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde bütün temizlik araçlarını ve temizlik malzemelerini kullanmakta müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Bazı özel ekipmanlar temizlik şirketlerinin çoğunda yer almazken firmamız son teknoloji ile üretilmiş bütün dış cephe temizleme ekipmanlarına sahiptir

Neden Dış Cephe Temizlik Hizmeti Alınmalı?

Dış mekânlarda bulunan camlar zamanla dış etkenler olan hava kirliliği, yağmur gibi etkenlerden dolayı veya bazen yapılan inşaattan sonra insan faktörünün oluşturduğu sebeplerden dolayı kirlenebiliyor. Özellikle alçı, yapışkan gibi çıkması zor olan maddeler temizlenmesi zor olduğu için mutlaka temizlik şirketinden destek alınmalıdır. Bu tarz lekelerin çıkması oldukça zordur. Ayrıca dış cephesi yüksek olan binaların camlarını temizlenmekte bir o kadarda zordur.

Ve yüksek güvenlik önlemleriyle temizlenmesi gereklidir. Yaşanabilecek olumsuz durumlar ve kazalardan kaçınmak için bu işi hakkıyla yapan, iş güvenlik uzmanları tarafından onay almış firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu şekilde camlarınız daha temiz olmuş güvenliğiniz de sağlama almış olacaksınız.

Dış Cephe Temizliği Hizmetinin Faydaları

Dış cephe temizliği hizmeti almanız size en önemlisi zaman kazandıracaktır. Çok yüksek binalarda olan dış cephe camları temizlenmesi zor ve üzerinde bulunan alçı, yapışkan gibi malzemeler özel dış makinası ile temizlenmesi gerekir. Bundan dolayı firmamızdan destek almanız daha faydalı olacaktır. İkinci önemi ise güvenliğinizi riske atmamış olacaksınız. Üst düzey güvenlik kuralları ile cam temizliği yapılmalıdır. Aksi takdirde yaralanma gibi kazalarla karşılaşılma riski yüksek olacaktır.

Bizler Beylikdüzü temizlik firmaları olarak iş güvenliği uzmanlarının onayı ve gözetimi altında camlarınızı temizlemekteyiz. Profesyonel ekibimiz dış cephe temizliği hizmeti konusunda ders almış uzman kadrodan oluşmaktadır. Dış cephelerinizin güvenliği ve kendi güvenliği için firmamız tarafından hizmet almanız size fayda sağlayacaktır.

Dış Cephe Temizletme Fiyatları Nelerdir?

Dış cepheler bulunduğu alana göre değişkenlik gösterir. Dış cephe fiyatları belirlenirken binanın yüksekliğine bakılır. Bina yükseldikçe temizlemek için kullanılan araçlar değişecektir. Buda dolaylı olarak fiyata yansıyacaktır. Fiyatın değişmesine sebep olan diğer bir etken de dış cephe camının kirlenme sebebidir. Yağmur suları ve çevre kirliliği gibi doğal sebepten kirlenen camlara farklı teknikler ile temizlenir.

Aynı şekilde insan faktörlü olan alçı, boya, yapıştırıcı gibi maddeleri sonucu kirlenen camlara daha farklı bir temizlik metodu kullanılır. Buda dolaylı olarak fiyatın değişmesine sebep olacaktır. Eğer uygun yere camlarınızı temizletmek istiyorsanız mutlaka firmamızın kapısını çalmalısınız. En iyi hizmetlere en uygun fiyatlar sadece firmamızda bulunmaktadır.

Dış Cephe Temizliği Hangi Alanlarda Yapılır?

Dış cephe cam temizliğini her alanda yapmaktayız. Yer, zaman, yükseklik ve genişlik gibi sebeplerin hiç biri hizmetimize engel değildir. Alışveriş merkezlerinin camları, ofis camları, yüksek binalarda bulunan evlerin camları gibi birçok alanda bulunan camları dış cephe cam temizliği firması olarak sınırsız hizmet sunmaktayız.

Camlarınızın kirli görüntüsünü kısa sürede temizleyip artık dünyaya daha temiz camlarla bakmanızı sağlıyoruz. Bir süreden sonra camlarda oluşan leke ve kirler göze kötü gözükmekteyken firmamızdan temizlik hizmeti alarak artık görüntü kirliği yerine göze hoş gelen camlara sahip olabileceksiniz. Firmamız tarafından temizlenemeyecek cam yoktur. Profesyonel ekibimiz son donanımlı ekipmanlarla bütün alanda bulunan dış cephe camlarını temizlenmektedir.

Dış Cephe Temizliğinde Sunulan Hizmetler

Beylikdüzü dış cephe camları denilince akla ilk gelen isim firmamız olmuştur. Yıllarca kaliteli yaptığı işlerle her zaman müşterilerinin beğenisini kazanmış ve sürekli tercih edilen firma olmuştur. Firmamız size kısa sürede tertemiz yapma hizmeti vermektedir. Zaman kaybınızı sıfır noktasına indirmektedir. Her cam ayrı temizlik malzemesi ve ekipmanları ile temizlenmesi gerektiği için firmamız size en donanımlı ve en kaliteli temizlik malzemeleriyle hizmet vermektedir.

Güvenliğinizi riske atmadan cam temizliğini bizzat firmamız üstlenerek sizin can sağlığınıza önem vermektedir. Bunlar içerisinde en önemli hizmeti kirli camlarını bize teslim ettikten sonra siz değerli müşterilerimize temizliğinden dolayı ayna gibi camlar teslim etmekteyiz. Eğer sizde ayna gibi camlarınız olsun istiyorsanız mutlaka beraber çalışmalıyız

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir